Tablice powitalne

Nawigacja na Weselu

Tablica powitalna na weselu to zarówno doskonały element dekoracyjny, jak również praktyczny dodatek, pełniący funkcję drogowskazu do najważniejszych miejsc w lokalu lub zawierający istotne informacje, jak chociażby przydział miejsc przy stole. 

Oryginalna tablica powitalna to także miła niespodzianka dla gości, którzy już przy wejściu będą powitani w wyjątkowy sposób – wystarczy, że na tablicy znajdzie się hasło „Witajcie, fajnie że jesteście”, aby od samego początku wprowadzić przyjemny nastrój.

Pomocne dla gości

Nasza oferta obejmuje personalizowane tablice personalne, wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, sklejka, pleksi oraz przybierające różne formy i kształty. 

Tablice ustawiane są na sztaludze, dodatkowo zdobionej kwiatami, jednak wszystko zależy od stylu i oprawy całego wesela – tablica bowiem musi być spójna z pozostałymi dekoracjami.

Na tablicy zamieścić można także listę osób z przydziałem do odpowiednich stolików, ulubione cytaty Młodej Pary lub inne treści, którymi Nowożeńcy pragną podzielić się ze swoimi gośćmi.

Blog

Baza wiedzy