Balony z helem

Balony z helem

Balony to ponadczasowe elementy dekoracyjne, które przybierają różne formy. Wśród nich dużą popularnością cieszą się balony z helem – idealne na każdą okazję. 

Oferujemy dekoracje balonowe z wykorzystaniem różnorodnych balonów w szerokiej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów. Wypełniamy helem pojedyncze balony ale także tworzymy balonowe bukiety, balonowe postacie, łuki, bramy, girlandy. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie balonów jest też balonowa niespodzianka – ogromne pudło prezentowe wypełnione balonami z helem, które po otwarciu unoszą się do góry.

Balony z helem

Powodzeniem cieszą się również balony z helem LED – a więc posiadające wewnątrz niewielką, świecącą diodę – które rozdane gościom podczas wesela, urodzin lub innego wydarzenia, stanowią wyjątkową atrakcję.

Tworzone przez nas dekoracje balonowe odpowiednio podkreślą każdą imprezę – wesela, osiemnastki, urodziny, jubileusze, chrzty, komunie, baby shower, bale, imprezy firmowe i inne. Bazujemy na dobrej jakości materiałach, które wyróżniają się trwałością i bez problemu wytrzymają przez całe wydarzenie – balony z helem mogą natomiast przetrwać jeszcze dłużej. Zapraszamy do kontaktu, by poznać szczegóły całej oferty.

Blog

Baza wiedzy