Dekoracja samochodu do ślubu

Samochód do ślubu

Dekoracja samochodu do ślubu to równie ważny element całej oprawy ślubnej i weselnej. Pozwoli wyróżnić samochód Pary Młodej spośród pozostałych pojazdów w kolumnie weselnej oraz podkreśli uroczysty charakter wydarzenia. 

Oferujemy dekoracje samochodu weselnego, bez względu na markę pojazdu. Przygotowujemy kompozycje z kwiatów żywych – zwykle jest to główna kompozycja na maskę samochodu, niekiedy również na jego tył oraz bukieciki z kwiatów na klamki. 

Ponadto wykorzystujemy tiul i inne dekoracje, na przykład rattanowe serca. W naszej ofercie posiadamy także personalizowane tablice rejestracyjne do ślubu, na których zamieszczone są wybrane hasła, np. „Młoda para + imiona + data” lub „Droga do raju”, umieszczane zarówno na przedzie, jak i tyle pojazdu.

Dekorowanie samochodu

Wykonane przez nas dekoracje są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim bezpieczne dla karoserii auta – nie niszczą lakieru, bowiem do mocowania wykorzystujemy wyłącznie bezbarwne przyssawki lub nieinwazyjne, w pełni usuwalne taśmy. 

Ponadto dekoracje dobierane są w taki sposób, by tworzyły spójną całość zarówno z dekoracją kościoła, jak i sali weselnej. 

Dzięki temu Wasz ślub i wesele będą niezapomnianym dniem, do którego warto wracać wspomnieniami.

Przykładowe realizacje

Galeria naszych realizacji to zbiór najpiękniejszych aranżacji i dekoracji, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Znajdą Państwo tu przykłady kompozycji kwiatowych na ślub, wesela, przyjęcia okolicznościowe oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje, które zachwycają swoją elegancją i pięknym wykonaniem. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i skorzystania z naszych usług.

Blog

Baza wiedzy