Kościoły – klęczniki i Krzesła

Dekoracje klęczników

Gdy Para Młoda przybędzie do kościoła, zmierza do wyznaczonego miejsca, które znajduje się na środku, w pobliżu ołtarza. To tutaj spędzi większą część ceremonii, siedząc na pięknych krzesłach i klęcząc na komfortowym klęczniku. 

Choć każda świątynia dysponujemy zarówno krzesłami, jak i klęcznikiem, w ramach naszej usługi dekoracji kościoła udostępniamy własny komplet krzeseł dla Pary Młodej i świadków oraz klęcznika. 

To pięknie zdobiony, biały zestaw – do wyboru prosty i klasyczny lub elegancki, z krzesłami typu medaliony.

Dekoracje krzeseł

Klęcznik i krzesła stają się centralnym puntem uroczystości, dlatego wymagają odpowiednich dekoracji, by pięknie się prezentowały na żywo, jak również wyjątkowo wyglądały na filmie czy fotografii. 

Mimo iż krzesła i klęcznik same w sobie wyglądają wyjątkowo, proponujemy różnorodne dekoracje kwiatami, tiulem, wstążkami czy też innymi ozdobami, jak chociażby napisy „mąż i żona” oraz wiklinowe serca.

Przygotowujemy tyle krzeseł, ile zostanie ustalonych podczas spotkania z Klientem. Dbamy o to, by całość była spójna z obraną koncepcją i wpisywała się w oczekiwania Pary Młodej.

Przykładowe realizacje

Galeria naszych realizacji to zbiór najpiękniejszych aranżacji i dekoracji, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Znajdą Państwo tu przykłady kompozycji kwiatowych na ślub, wesela, przyjęcia okolicznościowe oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje, które zachwycają swoją elegancją i pięknym wykonaniem. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i skorzystania z naszych usług.

Blog

Baza wiedzy