Dekoracje Róża

O nas

Codziennie doskonalimy swoje zamiłowanie

W 2017 roku poszerzyliśmy działalność o usługi dekoracyjne, głównie ślubne, w wiosną 2022 roku otworzyliśmy najlepiej wyposażoną kwiaciarnię w Leżajsku.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami kwiatów ciętych i doniczkowych oraz posiadamy wszystko, czego potrzeba, by cieszyć się pięknem roślin w swoim domu. Branża florystyczna i dekoratorska jest niezwykle rozwojowa, dlatego ciągle się doskonalimy oraz śledzimy najnowsze trendy. 

Wszystko to przekłada się na tworzenie nowoczesnych, unikatowych, a jednocześnie pięknych i subtelnych wystrojów i elementów dekoracyjnych, które w jak największym stopniu pozwalają spełniać oczekiwania Klientów oraz odpowiadać ich potrzebom.

Jesteśmy zgranym zespołem

Posiadamy nie tylko wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale także zgrany zespół i bogaty asortyment materiałów, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć dekorację w każdym stylu. Jeśli natomiast nie mamy jakiś elementów wystroju i nie możemy ich dostać na rynku w danym czasie, to bez problemu tworzymy je sami. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów i chętnie dzielimy się swoimi sprawiając, że efekt końcowy zachwyca obie strony.

Każde wyjątkowe wydarzenie potrzebuje niezwykłej oprawy. Dotychczas mieliśmy możliwość obsłużyć ponad 350 ślubów i wesel. Przygotowaliśmy ponad 1000 bukietów ślubnych oraz kilka tysięcy kompozycji do wystroju sal. Chętnie przygotujemy aranżacją także dla Ciebie.

Dlaczego dekoracje Róża

PASJA, DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ – to cechy wyróżniające naszą firmę, która oferuje najwyższej jakości produkty i usługi. Swoich Klientów obsługujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być obsługiwani, a utrzymując wysokie standardy oraz stawiając na przyjemną atmosferę sprawiamy, że każda dotychczasowa realizacja – a na przestrzeni lat było ich naprawdę sporo – spełniała oczekiwania naszych Klientów.
Poniżej prezentujemy w liczbach efekt naszej pracy:

0
Klientów
0
Prodktów
0
Eventów