Realizacje – Sale – Ścianki Tła

Kompozycje ścianek tła

Podczas wesela uwaga wszystkich skupia się przede wszystkich na Młodej Parze.

Drugim z elementów, który nadaje wystrojowi sali weselnej niezwykłego charakteru i staje się efektownym dodatkiem jest ścianka/tło za Parą Młodą. 

Dzięki niej Nowożeńcy doskonale prezentują się przy stole, wyróżniając na tle całości, jak również jest to tło do fotografii. Oferujemy szeroki wybór ścianek weselnych, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do całej aranżacji i stylu, w której Para Młoda planuje urządzić swoje wesele. Kady styl wymaga bowiem nieco innych dekoracji, stąd też ścianka, jako podstawowy element wystroju, musi doskonale współgrać z całością.

Unikatowa ścianka tła na wesele

Nasze ścianki prezentacyjne zmieniają się wraz z nowymi trendami, a więc w każdym sezonie dysponujemy nowymi pomysłami, tworząc unikatowe aranżacje.

Wśród najpopularniejszych propozycji znajduje się ścianka w stylu glamour – metalowa, złota konstrukcja w kształcie okręgu lub heksagonu, zdobiona kwiatami; ścianka w stylu boho – drewniana konstrukcja z zawieszoną makramą lub zdobiona materiałem, tiulem, kwiatami; ścianka z kwiatów, ścianka podświetlana, ścianka z neonami, ścianka personalizowana – z imionami lub dowolnym napisem; ścianka z materiału i wiele innych.

Przykładowe realizacje

Galeria naszych realizacji to zbiór najpiękniejszych aranżacji i dekoracji, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Znajdą Państwo tu przykłady kompozycji kwiatowych na ślub, wesela, przyjęcia okolicznościowe oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje, które zachwycają swoją elegancją i pięknym wykonaniem. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i skorzystania z naszych usług.

Blog

Baza wiedzy