Dekoracje - sale

Dekoracje sal weselnych

Ślub i wesele to wydarzenia, w których znaczenie ma przede wszystkim to, co wewnętrzne, a więc miłość i jedność dwojga ludzi, natomiast nie da się ukryć, że także to, co zewnętrzne, wymaga szczególnej oprawy. Mowa tu przede wszystkim o sali bądź salach weselnych, w których odbędzie się większa część uroczystości. Naszą specjalnością jest więc kompleksowa dekoracja sal weselnych. 
 
W ramach tej usługi zajmujemy się przede wszystkim dekoracją stołu prezydialnego, a więc stołu, przy którym siedzą Państwo Młodzi oraz ich rodzice bądź świadkowie; dekoracją stołów gości, przygotowaniem ścianki/tła za Młodą Parą oraz wykonaniem tablicy powitalnej. Obsługujemy również wydarzenia w terenie, przygotowując dekoracje na ślub w plenerze.

Dekoracje sal weselnych

Dekoracje sal weselnych w naszym wydaniu to bardzo obszerny temat, bowiem nie bazujemy ciągle na tych samym motywach i dekoracjach, ale ciągle je zmieniamy, dopasowując zarówno do zmieniających się trendów dekoratorskich, jak i do oczekiwań i pomysłów naszych Klientów. 

Jako kwiaciarnia bazujemy oczywiście na żywych kwiatach i roślinach, zresztą w zakresie dekoracji ślubnych o weselnych jest to ten element dekoracji, który ciągle jest modny i ciągle ewaluuje, zmieniając tylko formę dekoracji. 

Ponadto w swoich aranżacjach wykorzystujemy rozmaite materiały, tiule, wstążki, bieżniki oraz inne dodatki, takie jak świeczki, napisy, stojaki na kwiaty. Całość dokładnie omawiamy z Klientami tak, by w jak największym stopniu spełnić marzenia o wymarzonym ślubie i weselu.

Przykładowe realizacje

Galeria naszych realizacji to zbiór najpiękniejszych aranżacji i dekoracji, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Znajdą Państwo tu przykłady kompozycji kwiatowych na ślub, wesela, przyjęcia okolicznościowe oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje, które zachwycają swoją elegancją i pięknym wykonaniem. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i skorzystania z naszych usług.

Blog

Baza wiedzy