Bukiety Motyw Żółty-Łososiowy

Więcej uroku i elegancji

Żółty to kolor bardzo optymistyczny, radosny, odważny. Choć nie należy do najczęściej wybieranych kolorów w kompozycjach bukietowych na ślub, to jednak znajdują się osoby, które go uwielbiają – żółty należy do grupy kolorów jasnych, ale w dekoracjach jest on dość wyraźny i odważny.

Pięknie współgra zarówno z bielą, jak i zielenią. Bukiety ślubne żółte tworzone są z rozmaitych kwiatów o wielu odcieniach żółci – im bardziej stonowane i pastelowe, tym bardziej tworzą subtelny i romantyczny klimat. Bukiet ślubny żółty z pewnością nada Pani Młodej dodatkowego blasku i uroku oraz zwróci uwagę gości. Podobnie jak inne kolory, także i ten ma swoją symbolikę – symbolizuje radość, entuzjastyczne nastawienie do życia oraz pewność siebie.

Więcej uroku i elegancji

Matka natura nie poskąpiła nam żółtych kwiatów i możemy wybierać spośród róż, frezji, jaskrów, żonkili, gerberów czy słoneczników, tworząc ciepłe i przyjemne dla zmysłów kompozycje. Kolor żółty śmiało można łączyć z innymi kolorami, jak chociażby białym, zielonym, niebieskim, pomarańczowym czy łososiowym. 

Takie bukiety wyglądają radośnie, energetycznie i są bardzo oryginalne. Dzięki umiejętnie dobranym kwiatom możemy stworzyć naprawę wyjątkową i wyróżniającą się wiązankę, która doskonale wpisze się w styl rustykalny czy boho.

Przykładowe realizacje

Galeria naszych realizacji to zbiór najpiękniejszych aranżacji i dekoracji, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Znajdą Państwo tu przykłady kompozycji kwiatowych na ślub, wesela, przyjęcia okolicznościowe oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje, które zachwycają swoją elegancją i pięknym wykonaniem. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i skorzystania z naszych usług.

Blog

Baza wiedzy