Realizacje - Kościoły

Dekoracje kościołów

Przejęci organizacją wesela i aranżacją sal, w których odbędzie się przyjęcie, często zapominamy, że ta najważniejsza część, jaką jest przysięga małżeńska, również wymaga szczególnej oprawy. Dekoracja kościoła jest więc ważnym elementem, który nadaje niepowtarzalnego charakteru i upiększa te wyjątkowe i ważne momenty. 

Odpowiednio dobrane dekoracji już od samego początku wydarzenia wprowadzą w uroczysty klimat, a także podkreślą piękno kościoła. Należy podkreślić także, że działamy w sposób profesjonalny, nie naruszając ogólnych zasad panujących w kościele oraz dostosowując się do tych ustalonych przez daną parafię.

Dekoracja na ślub i wesele

Wykonujemy delikatne, ale efektowne dekoracje kościoła na ślub oraz inne uroczystości, takie jak chrzest czy komunia. Nasza usługa obejmuje dekoracje krzeseł dla Pary Młodej oraz dla świadków, dekoracje alejek, dekoracje ławek oraz dekoracje ołtarza głównego i ołtarzy bocznych.

W swoich aranżacjach wykorzystujemy przede wszystkim kwiaty żywe, dostosowane do oprawy całego ślubu i wesela, jak również do stylu kościoła. Ponadto całość jest zawsze ustalana z Klientem tak, by była zgodna z jego oczekiwaniami oraz budżetem, którym dysponuje na ten cel. Prócz kwiatów, w swoich aranżacjach wykorzystujemy różnego rodzaju materiały i tiule, wstążki, świeczniki, stojaki na kwiaty, lampiony oraz inne dekoracje tematyczne. Posiadamy również biały lub czerwony dywan, który będzie wiódł Młodą Parę wprost do ołtarza.

Blog

Baza wiedzy