Sale – Stoły Gości

Dekoracje sal weselnych

Przygotowując dekoracje stołów weselnych należy pamiętać o jednej, najważniejszej rzeczy, a mianowicie by końcowy efekt był połączeniem zarówno piękna i estetyki, jak i funkcjonalności. Elementy dekoracji na stołach weselny nie mogą utrudniać jedzenia, a także przysłaniać gości. 

Konieczne jest więc umiejętne dobranie i przygotowanie całej aranżacji. Na stołach weselnych powinny znaleźć się przede wszystkim dekoracje żywymi kwiatami, a więc efektowne bukiety.

W naszych realizacjach bukiety umieszczamy zwykle na wysokich stojakach bądź w wysokich flakonach, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca na stole i nie przeszkadzają we wzajemnej komunikacji gości.

Dekoracje sal weselnych

W ramach dekoracji stołów dla gości udostępniamy obrusy i bieżniki. 

Posiadamy także pokrowce na krzesła, które wykorzystujemy łącząc najczęściej z kokardami ze wstążek, a także wiele innych dodatków – świeczników, lampionów, flakonów, szklanych tub. 

Tworzymy dekoracje w różnych stylach oraz realizujemy wszelkie pomysły naszych Klientów tak, by zarówno oni, jak i goście byli zachwyceni efektem końcowym dekoracji.

Przykładowe realizacje

Galeria naszych realizacji to zbiór najpiękniejszych aranżacji i dekoracji, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Znajdą Państwo tu przykłady kompozycji kwiatowych na ślub, wesela, przyjęcia okolicznościowe oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje, które zachwycają swoją elegancją i pięknym wykonaniem. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i skorzystania z naszych usług.

Blog

Baza wiedzy