Kościół Alejki

Dekoracje alejki w koścciele

Dekoracja kościoła na ślub obejmuje dekorację alejek. Większość Klientów decyduje się na biały lub czerwony dywan, który stanowi doskonałe wypełnienie środka świątyni i prowadzi przed ołtarz. Krocząc po nim Para Młoda wygląda niezwykle dostojnie, a całość od razu nabiera wyjątkowego charakteru. W ramach dekoracji alejki przyozdabiamy również ławki. Najczęściej są to bukieciki z żywych kwiatów, doczepiane do ławek bezinwazyjnymi uchwytami.

Alternatywą kwiatów są kokardy z tiulu lub wiklinowe serca. Pięknie prezentują się także dekoracje na stojakach metalowych – zwykle są tą kompozycje kwiatowe na stojakach oraz lampiony ze świecami. Do dekoracji wykorzystujemy także szklane tuby na świec lub kwiaty, a także płatki żywych kwiatów lub inne dekoracje w postaci tablic z tematycznymi cytatami z biblii lub łańcuszków diamentowych.

Dekoracje sal weselnych

Dekorując alejki kościele zwracamy uwagę na architekturę kościoła, pozostawiając swobodne przejście. 

Co więcej, dostosowujemy się do zasad panujących w danej parafii oraz sami uzgadniamy możliwy czas wykonania zlecenia, a po zakończonej ceremonii, całość porządkujemy jak najszybciej jest to możliwe. 

Kolorystyka oraz szczegóły wystroju ustalane są z Klientem, a dla lepszego zobrazowania sytuacji osobiście jedziemy obejrzeć świątynię lub prosimy o udostępnienie zdjęcia wnętrza kościoła, dzięki czemu będzie można przeliczyć ławki oraz przybliżyć wizję aranżacji.

Przykładowe realizacje

Galeria naszych realizacji to zbiór najpiękniejszych aranżacji i dekoracji, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Znajdą Państwo tu przykłady kompozycji kwiatowych na ślub, wesela, przyjęcia okolicznościowe oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje, które zachwycają swoją elegancją i pięknym wykonaniem. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i skorzystania z naszych usług.

  • Wszystkie
  • Alejki biały dywan
  • Alejki Lampiony
  • Alejki Szkła

Blog

Baza wiedzy