Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne

Nasza oferta dekoracji sal weselnych skierowana jest do wszystkich narzeczonych, którzy szukają czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego na swoje wesele. Naszym celem jest stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji sali, która będzie podkreślała urok i uroczysty charakter tego wyjątkowego dnia.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, efekt końcowy każdej realizacji wygląda efektownie i zjawiskowo. Naszym priorytetem jest wysłuchanie wszystkich Państwa oczekiwań i stworzenie dekoracji, które odzwierciedlą Państwa marzenia.

Dekoracje ślubne

Nasze dekoracje sal weselnych obejmują m.in. dekoracje stołu Państwa Młodych i dekoracje stołów gości, w tym kompozycje kwiatowe, świecące, lampiony, itp.; przygotowanie tła/ścianki za Parą Młodą, dekoracje parkietu, w tym dekoracje podłogi i ścian; dekoracje świetlne i inne elementy, stanowiące centralny punkt wesela.

Posiadamy szeroki wybór dekoracji, a na Państwa życzenie chętnie zaopatrzymy się lub wykonamy elementy, których nie posiadamy na stanie firmy. Zapraszamy do kontaktu, by poznać szczegóły całej oferty.

Blog

Baza wiedzy