Florystyka ślubna i weselna

Florystyka ślubna i weselna

Kwiaty to obowiązkowy element każdego ślubu i wesela. Jeśli szukasz florystów, którzy zadbają o idealny, kwiatowy akcent na Twoim ślubie lub weselu, jesteś w dobrym miejscu – florystyka ślubna i wesela to nasza specjalność. Nasza szeroka oferta usług florystycznych obejmuje wszystko, czego potrzebujesz – od bukietów ślubnych, poprzez kompozycję na stół i dekorację sali weselnej, po dekorację kościoła i samochodu. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykorzystując najświeższe kwiaty i rośliny w wybranej kolorystyce i rodzaju.

Florystyka ślubna i weselna

Chętnie doradzimy także w tym zakresie, by wszystkie kompozycje kwiatowe współgrały ze stylem całej uroczystości oraz wpasowały się w określony przez klienta budżet.

Oferujemy zarówno kompleksową obsługę, jak i realizację wybiórczych elementów i dekoracji. Zapewniamy, że nasze dekoracje kwiatowe dodadzą tak ważnej uroczystości wyjątkowego uroku. Jesteśmy elastyczni i gotowi do realizacji unikalnych projektów na miarę Twoich wymagań. Nie boimy się też wyzwań i z radością podejmiemy się realizacji wyjątkowej dekoracji marzeń.

Blog

Baza wiedzy