Fotobudka

Fotobudka

Wesele, osiemnastka, Sylwester, impreza firmowa czy inne wydarzenie – każda okazja jest dobra, by skorzystać z możliwości, jakie daje fotobudka. To element, który stanowi dodatkową atrakcję i z którego skorzystacie zarówno Wy, jak i Wasi goście. 

Nowoczesna i stylowa fotobudka oferuje nie tylko wyśmienitą zabawę, ale także pamiątkowe zdjęcia, które będą miłym wspomnieniem dla każdego uczestnika imprezy. Wszystko, co trzeba zrobić, to wejść do budki, wybrać odpowiedni motyw i pozować do zdjęcia. Fotobudka automatycznie wykona kilka zdjęć i wydrukuje je w ciągu kilku sekund.

Fotobudka

Oferujemy wynajem fotobudki, która stanowi także nowoczesny i stylowy element dekoracji. Nasza fotobudka jest łatwa w obsłudze i dostępna dla wszystkich uczestników imprezy, bez względu na wiek i umiejętności techniczne.

 Wyposażona w profesjonalny sprzęt fotograficzny wraz z wygodnym monitorem zapewnia wysoką jakość zdjęć. Usługa obejmuje dostawę, montaż, obsługę techniczną sprzętu i opiekę przez cały czas trwania imprezy. Gwarantujemy, że fotobudka będzie hitem i stworzy niezapomniane wspomnienia dla wszystkich jej uczestników.

Blog

Baza wiedzy