Kryształki, płatki róż

Kryształki, płatki róż

Chcąc stworzyć piękną i elegancką dekorację na specjalną okazję, należy umiejętnie dobrać wszystkie dodatki, gdyż liczy się w niej każdy szczegół. 

Do wykonania wyjątkowej aranżacji doskonale nadają się kryształki i płatki róż. To drobne, ale jakże gustowne elementy, które będą stanowić przysłowiową kropkę nad „i” w wielu dekoracjach. Świetnie sprawdzą się podczas dekorowania przyjęć urządzanych w eleganckim, ale także romantycznym czy tradycyjnym stylu.

Kryształki, płatki róż

Zarówno jedno, jak i drugie wykorzystać można podczas dekoracji stołu prezydialnego dla Państwa Młodych lub stołów dla gości – kryształki nadadzą dodatkowego blasku, rozświetlając stoły i dodając im eleganckiego charakteru, zaś płatki róż będą doskonałym, delikatnym uzupełnieniem całości. 

Kryształki i płatki róż pięknie wyglądają także jako elementy dekoracji alejek w kościele, wskazując Młodej Parze drogę do ołtarza. Płatki róż dodadzą także romantycznego akcentu podczas wyjścia z kościoła lub podczas pierwszego tańca – można nimi bowiem obsypać Parę Młodą. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Blog

Baza wiedzy