Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców

Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Pomiędzy wieloma punktami przebiegu całej uroczystości powinna znaleźć się też chwila, by w piękny i wyjątkowy sposób podziękować swoim rodzicom i okazać uczucia, którymi ich darzą. Młoda Para może przygotować podziękowania w różnej formie, jednak są takie, które sprawdzą się w każdej sytuacji i zawsze będą trafionym pomysłem.

Oferujemy podziękowania dla rodziców w formie różnorodnych bukietów i kompozycji kwiatowych, koszy kwiatów oraz koszy prezentowych, wypełnionych kwiatami oraz innymi elementami, takimi jak słodycze, kawa, herbata i inne.

Podziękowania dla rodziców

Ponadto posiadamy szeroki wybór kwiatów i roślin doniczkowych, które można wręczyć pojedynczo, z pięknym przyozdobieniem lub w połączeniu w oryginalny zestaw. Kwiaty to klasyka ślubnych upominków – piękny i wymowny prezent ofiarowany rodzicom, który wyrazi „więcej, niż tysiąc słów”. 

Jesteśmy pewni, że taka forma podziękowania zostanie przyjęte z największą radością – zarówno rodziców, jak i Młodej Pary. Zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty.

Blog

Baza wiedzy